Tájékoztatás az általános iskolai beiratkozásról

Tisztelt Szülők!

Elérkezett az iskolai beiratkozás időpontja. A jelenlegi helyzetre való tekintettel az általános iskolai beiratkozás a következők szerint zajlik:

1. Gyermeke automatikusan felvételt nyer a Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskolába, ha Ön lakcím szerint az iskola felvételi körzetébe tartozik, és gyermekét hozzánk kívánja beíratni.

Kérem szándékát a 70/3392440-es telefonszámon vagy az iskola facebook oldalán üzenetben 2020. április 17-ig jelezni.

Az iskola 2020. április 28-ig értesíti a felvételről a gyermeket nevelő szülőt.

1. Amennyiben Ön lakcíme szerint nem a Vaskúti Német Nemzetiségi Általános Iskola körzetében lakik, de gyermekét iskolánkba kívánja beíratni:

Kérem a szándékát a 70/3392440-es telefonszámon vagy az iskola facebook oldalán üzenetben 2020. április 17-ig jelezni.

Iskolánk a körzetébe nem tartozó gyermekek felvételére vonatkozóan 2020. május 21-ig dönt, és erről írásban értesíti a gyermeket nevelő szülőt és az érintett gyermek kötelező felvételét biztosító általános iskola vezetőjét is.

1. Amennyiben Ön a Vaskúti Német Nemzetiségi Általános iskola felvételi körzetébe tartozik, de gyermekét másik iskolába kívánja íratni, azt az alábbi a választott iskola értesítésével egyidejűleg iskolánknak is jelezni szíveskedjék a fenti elérhetőségeken.

Vaskút, 2020. április 6.

Angeli Éva sk.