Tájékoztatás az általános iskola újraindításáról

Tisztelt Szülők!

Az iskolák újranyitásával kapcsolatosan szeretném Önöket tájékoztatni, hogy intézményünk június 2-26. közötti időszakban 8-12 óráig illetve 8-16 óráig szükség esetén tanulói ügyeletet tart.
Amennyiben igénybe szeretnék venni az ügyeletet, kérem a pontos dátumok és időszakok (8-12, 8-16) megjelölésével az osztályfőnöknek legkésőbb május 25. hétfő 9 óráig jelezni.
A kiscsoportos felzárkóztató célú konzultációkról a tanítók és szaktanárok saját hatáskörükben külön fogják a tanulókat előre egyeztetett időpontban behívni.
Kérem a határidő pontos betartását!
Étkezés igénybevétele:
– amennyiben a felügyeletet a tanuló igénybe veszi, az étkezés az iskolában zajlik
– aki eddig igénybe vette az étkezést iskolából történő elvitellel, azok étkezését június 12-ig továbbra is az eddig megszokott formában oldjuk meg.

Vaskút, 2020. május 22.

Angeli Éva sk.